-
- 25 лютого 2021
-
Її життя – сонячний промінь
Напровесні, коли ще лежать сніги, але в чистому небі вже миготять вогники зірок, народилася геніальна і мудра, красива і ніжна донька України, її поетична душа – Леся Українка.
25 лютого, у День її народження, у бібліотеці-філії №8 пройшов День інформації «Благословенне слово, що гартує!», присвячений 150-річному ювілею письменниці.
Бібліотечні фахівці подарували користувачам незабутні миті спілкування з прекрасним, дали можливість поринути у царство її правдивого і цілісного, сильного і ласкавого, доброго і мужнього слова.
Усі бажаючі мали можливість погортати книги, газетно-журнальні часописи, переглянути яскраві ілюстрації, що були представлені на книжковій виставці «Леся Українка – квіткова душа України». Тішили око і цікаві інсталяції, кожна з яких символізувала певні віхи життя і грані творчості Лесі Українки. Адже вона – донька фантазії, зеленокоса Мавка, бояриня, віща Кассандра.
У канву заходу гармонійно вплелася розповідь про розмаїте життя геніальної українки. Що вона любила, з чого сміялася й сумувала, про що писала листи рідним, з ким дружила? Про все це й шла мовапід час літературного лекторія«Її життя – сонячний промінь», який знайомив із стежинами Лесиної долі та був щедро змережений її незабутніми поезіями і ніжними мелодіямисопілки.
Цього дня бібліотекарі разом з читачами не забули «зазирнути» і до літературної скрині знаної поетеси. Усі разом пригадали улюблені вірші та висло вловили своє захоплення її неймовірним талантом у творчій, чуттєвій манері.
Інтерес та пожвавлення викликала вікторина «Чи знаєте ви «Лісову пісню?» Відповідаючи на запитання, поціновувачі її творчості дізналися, що найвідомішому творінню Лесі Українки, виповнюється 110 років з часу написання.
Під час Дня інформації користувачі бібліотеки вкотре переконалися, що літературна спадщина Лесі Українки – це невичерпне джерело краси і незламності духу . Тож, серед її багатогранної творчості кожен знайшов щось близьке своєму серцю.
Наталя Семененко.
Поділись з друзями:
Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!
Це більш ніж 25% населення всього міста!