Положення  про проведення онлайн конкурсу читців  творів Т.Г.Шевченка «Тараса думки будуть жити віки»  серед читачів КЗ БМР Білоцерківська  міська ЦБС ім. П.Красножона

І. Загальні положення

Це Положення визначає порядок організації та проведення конкурсу «Тараса думки будуть жити віки», (далі – Конкурс), мету та умови участі у Конкурсі, порядок його проведення, оцінювання номінантів і визначення переможців.

Тематичний напрям Конкурсу – читання творів Т.Г.Шевченка.

ІІ. Мета і завдання конкурсу

2.1. Конкурс проводиться з метою:

• сприяння всебічному розвитку читачів;

• популяризації творчості Т.Г.Шевченка;

• підвищення престижу бібліотек у суспільстві та ролі бібліотек у соціокультурному просторі.

2.2. Основними завданнями Конкурсу є:

• виявлення творчого потенціалу учасників;

• підтримка талановитих читачів.

ІІІ. Організатори, оргкомітет та журі конкурсу

3.1. Організатором Конкурсу є центральна бібліотека для дітей КЗ БМР Білоцерківська міська ЦБС ім. П.Красножона.

3.2. Журі Конкурсу переглядає та оцінює конкурсні роботи, визначає переможців.

3.3. Під час оцінювання відеороликів Журі керується наступними критеріями:

• відповідність відеоролика меті і завданням Конкурсу;

• естетичність роботи та загальне емоційне сприйняття;

• змістовність і оригінальність ідеї;

• відповідність роботи заявленим вимогам;

• креативність.

3.4. Склад журі:

Голова журі: Володимир Дідківський, член НСПУ.

Члени журі:

Олена Корнієнко, зав. ЦДБ;

Олена Бульда, головний методист відділу методичної та бібліографічної роботи;

Олександра Нагорна, головний бібліотекар відділу методичної та бібліографічної роботи;

Незалежний спеціаліст (запрошена особа).

ІV. Умови участі у конкурсі

4.1.Конкурс проводиться в період з 1 до 9 березня 2021 року.

4.2.У конкурсі можуть взяти участь читачі Білоцерківської міської ЦБС віком від 6 до 15 років. Виступ може бути як індивідуальним, так і колективним.

4.3. За результатами розгляду поданих учасниками відеороликів Журі шляхом голосування визначає трьох переможців у двох вікових категоріях у номінаціях «Індивідуальний виступ», «Колективний виступ» та Гран-прі.

4.4. Надання конкурсної роботи означає згоду учасника на розміщення, демонстрацію, використання відеоролика на заходах ЦБС, розміщення на сайті ЦБС та соціальних мережах.

4.5. Учасники розміщують відеороботи у мережі Фейсбук на сторінці центральної бібліотеки для дітей «Читачок Бібліотечний» з хештегом #тарасадумки.

V. Вимоги до відеоробіт

5.1. До участі в Конкурсі допускається відеоролик відзнятий будь-якими доступними для учасників технічними засобами (відеокамерою, фотоапаратом, смартфоном тощо).

5.2. Рекомендована тривалість відеоролику – до 3 хвилин.

5.3. На початку відеоролика учасник обов’язково називає ім’я, прізвище, вік, читачем якої бібліотеки він є, школу, клас та назву твору.

VI. Підсумки конкурсу і нагородження учасників

6.1. Переможці Конкурсу визначаються Журі, з урахуванням зазначених номінацій у відповідності до набраних балів.

6.2. Переможці Конкурсу будуть відзначені призами.

Контакти: Центральна бібліотека для дітей, вул. Леваневського 55,

тел. 7-30-73.