• Воїни світла

Воїни світла Воїни світла

Щорічно 20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні.

В переддень пам’ятної, скорботної та вже історичної дати для п’ятикласників БСШ №1 (класовод Ніна Забуга) працівники бібліотеки-філії №1 для дітей провели годину-реквієм «Воїни світла».

Біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні (автор проєкту – письменник, художник, скульптор, журналіст, громадський діяч Олександр Виговський) учасники заходу хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять тих, хто під час подій Революції Гідності ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Історик, краєзнавець Анатолій Бондар розповів про події на Євромайдані в 2013-2014 роках та зауважив, що гідність, свобода, відвага, єдність, честь стали одними з головних цінностей Революції Гідності. Пан Анатолій закликав присутніх не забувати неоціненний подвиг героїв нашого часу заради світлого майбутнього прийдешніх поколінь.

Тетяна Качанова.