До мови серцем пригорнись

Щороку 21 лютого відзначається День рідної мови. Мета свята – нагадати людству про культурне розмаїття і багатомовність світу. Адже мова – це великий скарб народу. Її не вигадаєш, не витвориш за рік чи два, вона твориться тисячоліттями. Ми, українці, щасливі, бо маємо свою державу – Україну і свою мову – українську.

До цього свята працівники бібліотеки сімейного читання №9 запропонували другокласникам та учням перших класів СПМШ №16, мовознавчу годину «Читаємо, спілкуємося рідною мовою». Бібліотекарі навели цікаві факти про мову, її історію і сьогодення, наголосили, що наша мова – одна з найгарніших у світі. Вона барвиста, співуча та мелодійна.

Діти з захопленням розгадували ребуси та кросворди, гралися в гру «Так чи ні», читали вірші про рідну мову.

Дякуємо класоводам Анастасії Стешиній, Валентині Костині та Ользі Обозовій за сприяння у проведенні заходів.

Галина Чередник.