• «Зове на бій Небесна Сотня…»

«Зове на бій Небесна Сотня…» «Зове на бій Небесна Сотня…» «Зове на бій Небесна Сотня…»

20 лютого День пам’яті Небесної Сотні. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. У день Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у бібліотеці с.Глибочка була проведена виховна година «Зове на бій Небесна Сотня за України майбуття.....». Бібліотекарка акцентувала увагу читачів на історичному і суспільному значенні Революції Гідності, познайомила з короткими життєписами героїв Небесної Сотні, розкрила суть подвигу Небесної Сотні, Присутні ушанували героїзм українських патріотів.

Алла Франчук.