• З рідним словом міцніє держава

З рідним словом міцніє держава З рідним словом міцніє держава З рідним словом міцніє держава

Напередодні Міжнародного дня рідної мови, гостинно відкрила свої двері літературна вітальня центральної бібліотеки. Цього разу для членкинь клубу «Водограй». Розпочалося свято гімном українській мові. Бібліотекарка Олена Стельмах, у своїй розповіді, торкнулася сторінок минулого, сучасного і зазирнула у майбутнє нашої рідної мови.

Було продемонстроване відео: «15 цікавих фактів про українську мову», «Бринить-співає наша мова», «Віхи гноблення української мови».

Тетяна Черненко прочитала оповідання «Перший поцілунок», де кожне слово починається з букви «П». Це оповідання ще раз підкреслює геніальність, багатство і можливості української мови.

Родзинкою для всіх присутніх стало караоке, де звучали українські пісні. Бібліотекарі запропонували учасникам заходу ознайомитися з книжковою виставкою «З рідним словом міцніє держава».

Олена Стельмах.