• Валентинка в подарунок

Валентинка в подарунок Валентинка в подарунок Валентинка в подарунок

День Святого Валентина – це свято всіх закоханих, свято, коли люди висловлюють свою любов один до одного. Проявом турботи, любові і уваги до близьких може стати подарунок, виготовлений власноруч.

З нагоди свята бібліотекарі філії №4 підготували для вихованців БНВК ЗОШ №13-ДНЗ годину творчого дозвілля «Валентинка в подарунок». Дітлахи дізналися, що День Святого Валентина – це день дружби, любові, доброти і поваги людей один до одного, мали нагоду пограти в ігри «Які ви дружні?» та «Порахуй подарунки».

Зробити щось добре для людини, яку ми любимо, – це також є символом та вираженням нашої любові. Створити красиву валентинку власними руками просто – для цього потрібне лише бажання порадувати близьку людину, любов і трохи фантазії. На заході малеча виготовляла привітальні листівки 3D у вигляді сердечок.

Валентинки, зроблені дітлахами, зігріють душу та стануть приємним подарунком на свято для рідних та близьких.

Олена Буяненко.