• Зустрічаємо Китайський Новий рік

Зустрічаємо Китайський Новий рік Зустрічаємо Китайський Новий рік

Після зустрічі Нового 2021 року за традиційним європейським календарем черга Китайського Нового року. Насправді це не 2021-й, а 4719 рік, згідно з літочисленням східного календаря.

Напередодні свята члени клубу «Зарічани» завітали до бібліотеки-філії №4 на інформаційний коктейль «Зустрічаємо Китайський Новий рік». Переглядаючи презентацію, учасники заходу дізналися, що свято символізує початок нового життя, існують цікаві традиції святкування, які нагадують відзначення Стрітення та про те, які заходи проводяться впродовж святкового тижня.

Завідувачка філією Світлана Линник запропонувала членам клубу вікторину «Що ми знаємо про Китайський Новий рік» та ознайомила присутніх з легендою про дванадцять тварин східного календаря.

На закінчення заходу читачі отримали новорічні побажання на листівках із зображенням символу Року.

Ірина Тупчій.