• Зимові забави

Зимові забави Зимові забави Зимові забави Зимові забави

Зима для дітей – це час активних ігор і веселих розваг. Немає такої дитини, яка б не любила зимових забав.

Для вихованців групи «Ягідка» БНВК ЗОШ №13 – ДНЗ бібліотекар філії №4 Олена Буяненко разом зі шкільним бібліотекарем Іриною Співак підготували ігровий калейдоскоп «Зимові забави». Під час заходу дітлахи ознайомились із творчістю письменників, які присвятили свої твори зимі, дізнались про зміни у природі, історію зимових розваг, серед яких – лижі, санчата, ковзани, ліплення сніговика тощо. Далі на малечу чекали цікаві завдання й рухливі ігри. Діти із задоволенням відгадували загадки, брали участь у літературно-казковій вікторині, грали в ігри: «Зима», «Що змінилося взимку?», «Знайди відмінності». Цікавою стала забава «Сніжинки і вітер», яка створила справжню зимову атмосферу.

Всі учасники дійства отримали заряд добрих і позитивних емоцій та гарний настрій.

Світлана Линник.