• “Мініатюри” від Миколи Осики

  Літературно-художнє видання Миколи Осики “Мініатюри (є вигадані, є з “натури”, та в кожній тільки 55 слів)" з легкої руки директора Білоцерківського ТОВ “Офсет” Сергія Сидоренка, який виступив спонсором видання цієї книжки  та технолога цього підприємства Надії Корчевської не тільки побачило світ, а й потрапило на книжкові полиці бібліотек міста.
  100 своїх книг передав нам у дар автор, давній друг бібліотек – Микола Іванович, який все своє життя звертається до книжкових фондів наших книгозбірень.

  Це друга книга відомого журналіста. Перша – оповідання, зібрані під назвою “Де пахне м`ята, квітнуть чорнобривці”, ще в 1999 році також була ним подарована у бібліотеки і отримала схвальні читацькі відгуки, й досі читана-перечитана не залежується на книжкових полицях.

  Нова збірка – це, на мою думку, вершина літературної творчості Миколи Івановича, адже й сам автор у зверненні до читачів зізнається, що “писати саме коротко – дуже важко”, тому що в 55-ти словах потрібно розкрити весь сюжет оповіді. А для цього потрібен неабиякий хист. Микола Іванович зазначає, що в таких мініатюрах “думку обмежити неможливо”. Йому “...цікаво увібгати подію, почуття, картинку в таку умовну рамку”.

  54 маленькі шедеври, проникливі щемливими людськими почуттями: радістю, болями, зневірою, щастям залишаються у душі читача щирістю і образністю. Лаконізм автора, зворушливі сюжети, його використання художніх засобів у досягненні поставленої мети зворушать і  викличуть зацікавленість кожного, хто візьме до рук цю невеличку за обсягом, майже кишенькову книгу і доторкнеться до великого, щирого і небайдужого серця автора.

  Тетяна Біла, зав. відділу методичної та бібліографічної роботи.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше