• Запрошуємо до участі у конкурсі

З нагоди 150-річчя від дня народження славетної поетеси, нескореного голосу української душі Лесі Українки фахівці центральної бібліотеки з метою популяризації творчості поетки серед юнацтва та молоді, виховання у  підростаючого покоління патріотизму та любові до України, української літератури, культури та мистецтва оголосили онлайн конкурс читців декламаторів творів Лесі Українки «Горить моє серце…».

Увесь життєвий і творчий шлях Лесі Українки видається втіленням якоїсь неземної жіночої сили – сили слова, музики, людського духу, сили боротися і не здаватися. Творчий спадок поетеси неоціненний: філософська, соціальна, пейзажна, інтимна лірика, драми та переклади.

До участі у конкурсі запрошуються  учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв та колегіума, студенти вищих навчальних закладів, коледжів та творча молодь.

Переможці визначатимуться у трьох номінаціях:
    •    Краще виконання твору Лесі Українки;
    •    Краща літературна композиція;
    •    Кращий твір, присвячений Лесі Українці.

Запишіть відео і до 28 лютого відправте його у групу «Центральна міська бібліотека м. Біла Церква» в соціальній мережі Фейсбук з хештегом #горить_моє_серце.

Переможців та призерів конкурсу визначить журі 1 березня 2021 року.

Бажаємо успіхів!