• Найніжніший лірик Павло Тичина

Найніжніший лірик Павло Тичина Найніжніший лірик Павло Тичина

27 січня до бібліотеки-філії №8 на літературну зустріч «Найніжніший лірик Павло Тичина» завітали учні БЗШ №11.

В цьому році вся українська спільнота вшановує 130-річчя від дня народження непересічного українського поета, публіциста, перекладача та громадського діяча Павла Тичини.

З розповіді бібліотекарки Інни Храбуст діти дізналися про життя і творчість визначного поета, почули пісні на його поезії та занурилися в атмосферу чарівної української природи, яка надихала письменника на створення віршів, що по праву називають живописними та музичними.

Відбулося знайомство з творчістю Павла Тичини, а саме з тим доробком, який він створив для юного покоління.

Перу поета належить збірка «Сонячні кларнети» (1918), яка емоційно наповнена нестримними сплесками радості, юнацькими надіями, тривогами тощо.

Інна Храбуст повторюваними словами «день-день», «тінь-тінь» пояснила школярам як передано багатоголосе дзеленчання лісових дзвіночків – веселе, грайливе.

Уважний і спостережливий, Тичина точно передавав ті чи інші особливості предметів і явищ.

На завершення розповіді учні ознайомилися з книжковою виставкою «Видатний митець – Павло Тичина».

Світлана Хмільова.