• Від Різдва до Меланки звучать щедрівки та колядки

  Від Різдва до Меланки звучать щедрівки та колядки Від Різдва до Меланки звучать щедрівки та колядки Від Різдва до Меланки звучать щедрівки та колядки Від Різдва до Меланки звучать щедрівки та колядки

  Народні свята новорічно-різдвяного циклу колоритні, цікаві своєю самобутністю і чарівністю, дивовижною красою.

  Під час зимових свят у бібліотеці-філії №4 проведено онлайн конкурс на кращу колядку та щедрівку «Від Різдва до Меланки звучать щедрівки та колядки». До конкурсу долучилися читачі різного віку, які виконували нові та давно забуті колядки та щедрівки. Кожен виступ був цікавим та неповторним.

  За результатами конкурсу найкращими колядниками, щедрувальниками та посівальниками стали: Анастасія Осмаковська, Маргарита Хіврич, Сергій Пархоменко. Друге місце посіли: Єлизавета Бондаренко, Тетяна Поляковська, Анастасія Семелюк. Третє місце розділили: Уляна Демченко, Віталій Задорожній, Святослава Штика. На всіх переможців конкурсу чекають солодкі подарунки.

  Вітаємо переможців та дякуємо за участь. Бажаємо прожити цей рік в мирі, злагоді, добрі та любові. Нехай усі віншування, які звучали від наших колядників та щедрувальників здійснилися.

   

  Світлана Линник.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше