• Подарунки від святого Миколая

Подарунки від святого Миколая Подарунки від святого Миколая Подарунки від святого Миколая Подарунки від святого Миколая

Подарунки від святого Миколая хіба не про це мріє кожна дитина?

22 грудня читайлики ЦДБ, які взяли участь в онлайн акції «Розкажу Миколаю, про що я читаю», зібралися в книгозбірні, щоб отримати листа із завданнями та посилку з подарунками від Дідуся.

Діти прослухали легенду про Святого Миколая, а потім бібліотекарі запросили їхвзяти учать у новорічному квесті. Читачі жваво розшукували конверти із завданнями, що знаходилися на стелажах та книжкових виставках бібліотеки, та із задоволенням їх виконували. Розгадували загадки та кросворд «Миколай Чудотворець», читали вірші, співали разом пісеньки у караоке та отримали дозвіл відкрити посилку з подарунками.

На закінчення заходу працівники книгозбірні побажали користувачам гарного настрою та веселих Різдвяних і Новорічних свят!

Світлана Шалагіна.