• Книг та чаю багато не буває

Книг та чаю багато не буває Книг та чаю багато не буває

Щороку 15 грудня в усьому світі відзначається День чаю. Поза сумнівом, такий смачний та корисний старовинний напій як чай заслуговує на своє свято.

Бібліотека-філія №4 підтримала смачну традицію і цього дня перетворилась на літературне кафе. Всі відвідувачі книгозбірні мали можливість посмакувати різноманітними чаями: вітамінним, заспокійливим, зігріваючим, тонізуючим, фруктовим. Цікавим було знайомство з виставкою-інсталяцією «Книг та чаю багато не буває». Адже для тих, хто любить читати, книжка є найкращим другом цієї холодної пори. Що може бути кращим за цікаву історію, теплий плед, гарячу чашку запашного чаю з улюбленим смаколиком та бурхливу уяву, яка здатна перенести тебе у дивовижний світ літературних пригод. І тоді ніякі морози не страшні, а довгі зимові вечори перетворюються на такі бажанні теплі читання!

Олена Буяненко.