• Читацький марафон «2020 секунд»

Читацький марафон «2020 секунд» Читацький марафон «2020 секунд» Читацький марафон «2020 секунд»

Читацький марафон «2020 секунд» провели бібліотекарі філії №6 з учнями 4-А класу БЗШ №21 (класовод Тетяна Жук). Діти стали учасниками марафону, взявши участь у читанні цікавого та повчального оповіданням сучасної дитячої письменниці Катерини Бабкіної «Мсьє Жак і квітнева риба». Це чуйна розповідь-спогад дівчинки про свого вчителя французької мови, який навчив дітей бути добрими і визнавати провину.

Головними критеріями оцінювання «забігу» були: читання без помилок, уважність, стриманість, повага до товаришів, а також виготовлення рибки – головної героїні твору. В класі панувала неймовірна тиша, дітлахи поводилися наче рибки у воді, кожен намагався «пливти» своїм стилем і зі своєю швидкістю. Всі учасники дотримувались вимог. Перемогу здобули: Вероніка Васильченко, Денис Тищенко. «Наступали на п’яти» своїм однокласникам Ірина Коломієць, Розалія Тищенко та Олександр Мусієць. Переможці отримали призи, а всі учасники – солодощі від бібліотекарів.

Підсумком марафону стало розуміння дітьми прислів’я: «Читання – найкраще навчання!».

Надія Гаврилова.