• «Великий Каменяр»

«Великий Каменяр» «Великий Каменяр» «Великий Каменяр» «Великий Каменяр» «Великий Каменяр»

Щороку в жовтні центральна міська бібліотека проводить міський конкурс на краще виконання творів Івана Франка «Великий Каменяр». Цьогорічу зв’язку з карантином цей конкурс було проведено онлайн.

За звання кращого читця змагалися 27 учнів загальноосвітніх шкіл міста і району, серед яких вихованці театральної студії «Пролог» (керівник Тетяна Яковенко), зразкового лялькового театру «Фантазія» (керівники Катерина Громадська та Ірина Сесьомко) Цпо «Соняшник» і театрального гуртка «Дебют» (керівник Тетяна Яковенко).

Конкурс був яскравим, емоційно наповненим, довів, що всі учасники талановиті, креативні, творчі, гарні знавці поезії видатного письменника Івана Яковича Франка.

Володаркою Гран-прі конкурсу стала учениця Білоцерківської гімназії №2 Валентина Кашуба, яка зворушливо і емоційно прочитала ліричний вірш «Чого являєшся мені у сні?».

Серед старших школярів перше місце виборола Анастасія Чернух, учениця БЗШ №17. Дівчинка гарно, виразно, проникливо прочитала «Притчу про приязнь».

Друге місце розділили учениці БНВО «Перша Білоцерківська гімназія» Анна Панько і Анастасія Герасько.

Третє місце посіли: Каріна Вараді (БНВК ЗОШ №13), Ксенія Недрега (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія») і Каріна Гнуча (ОЗО «Шкарівський академічний ліцей»).

Серед школярів 5-8 класів перше місце було присуджено Катерині Сергієнко, учениці БНВО «Перша Білоцерківська гімназія». Катя вразила глядачів чарівним співом і гарною дикцією, виконавши літературно-музичну композицію «Розвивайся, лозо, борзо».

В номінація «Краща інсценівка твору Івана Франка» журі на чолі з журналістом і волонтером Костянтином Климчуком, перше місце присудило вихованцям Зразкового лялькового театру «Фантазія» Цпо «Соняшник» за блискучу і креативну інсценівку оповідання «Олівець».

Друге місце посіла група дітей з «Фантазії» за лялькову виставу за казкою «Ріпка».

Всі переможці отримають дипломи і призи від відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради.

Щиро дякуємо усім читцям іїхнім керівникам-наставникам за участь у конкурсі. До нових зустрічей у бібліотеці.

Людмила Чупак.