• Зорій довіку поміж нас

  24 лютого в центральній міській бібліотеці пройшов вечір, присвячений 140-річчю від дня народження славної дочки українського народу, палкої патріотки, видатної письменниці Лариси Петрівни Косач-Квітки.
  Присутні на заході десятикласники спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 і читачі бібліотеки долучилися до високої поезії геніальної  Лесі Українки, дізналися про маловідомі сторінки життя цієї  надзвичайно талановитої, прекрасної ї мужньої жінки, яка все своє коротке життя боролася з важкою хворобою і, усміхаючись крізь сльози, писала прекрасні вірші, прозові і драматичні твори, закохувалась і любила, страждала і мріяла, як і кожна людина.

  Так, я буду крізь сльози сміятись
  Серед лиха співати пісні,
  Без надії таки сподіватись,
  Буду жити! Геть думи сумні!

  Бог наділив її земною красою, дав щедру душу, яка втілилися в геніальному слові. Вона зуміла прожити життя красиво і самозречено, так як і творила. І залишила нам у спадок неоціненний скарб – свої безсмертні твори, які будуть жити вічно.

  Вечір пройшов у формі міні–вистави, підготовленої і блискуче зіграної провідними спеціалістами бібліотеки Наталією Семененко, Валентиною Шевчук, Тетяною Качановою. Взяли участь у цьому дійстві також учні 8-го класу загальноосвітньої школи №4  Штика Оксана і Кіньов Олексій – юні Лукаш і Мавка. 

    Людмила Чупак, завідувачка центральною бібліотекою.
     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше