• День Захисника Вітчизни у бібліотеці № 10

  23 лютого вся Україна вшановувала своїх захисників.  Коли ми згадаємо історію, то стане зрозуміло: нашому народу завжди доводилося боротися з загарбниками і захищати свої землі, своїх близьких і рідних.
        
  Віддаючи шану мужності, вірності своєму обов`язку воїнів-захисників, у бібліотеці-філіалі № 10 пройшли святкові заходи з нагоди всенародного свята.
  На зустріч з маленькими читачами був запрошений учасник Великої Вітчизняної війни Купричов Б. М. Спогади ветерана, відповіді на запитання... Діти були в захваті від спілкування і приготували свої подарунки – вірші, малюнки, власноруч виготовлені сувеніри.

  У читальній залі ветеранів чекав святково накритий стіл (завдяки допомозі депутатів міської ради Короля А.П. та Ореховського О. П.).

  Зі словами привітання до усіх,  хто пам`ятає гіркоту перших поразок і радість перемоги, звернулися: Матюшко В.М., голова Ради ветеранів мікрорайону № 1 Дмитрієв І. П., зав. філією № 10 Нагорна Г.Г. Приємним подарунком була літературна композиція від учнів 3-А класу ЗОШ №5. Зігріли серця шановних гостей ліричні, задушевні пісні у виконанні учасниць вокального ансамблю “Калина”  міської ЦБС.

  Схвильовані і задоволені,  розходились сивочолі ветерани по домівках з надією на нові зустрічі  в нашій бібліотеці.

   Ганна Нагорна, зав. філіалом №10  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше