• Улюблена закладка для цікавої книги Улюблена закладка для цікавої книги Улюблена закладка для цікавої книги

Наближається свято – Всеукраїнський день бібліотек, який відзначається в останній день вересня та дає можливість нагадати про роль книгозбірень у житті суспільства.

Гурток «Умілий павучок», що працює в бібліотеці-філії №2, пропонує зробити подарунок для бібліотекарям – закладку для книги.

Закладки можуть бути різноманітні – з паперу, з бісеру, зі стрічок, з ниток, пошиті, в’язані тощо. Використовувати можна різний матеріал достатньо лише мати бажання та проявити фантазію. «Умілий павучок» використовував нитки та гачок, адже в’язані закладки виглядають дуже мило.

Вітаємо всіх працівників книгозбірень із наступаючим професійним святом, бажаємо міцного здоров’я, радості, щастя, творчого натхнення та успіхів у благородній просвітницькій справі.

Юлія Животівська.