• Зустріч у центральній бібліотеці для дітей  17 лютого у рамках проекту “Україна читає дітям” у центральній бібліотеці для дітей відбулася зустріч з акторами обласного академічного театру ім. П.Саксаганського “Корифеї українського театру”.
  Учні ЗОШ №11 мали змогу поспілкуватися з лауреатом молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.Вінграновського актором Валерієм Войтовим, акторкою Ганною Бондаревою та керівником літературно-драматичної частини театру Поліщук Тетяною Сергіївною.

  Розмова виявилася цікавою та змістовною. Юні читачі жваво цікавилися секретами акторської професії, особливостями творчої діяльності.
  Молоді актори висловили свою думку щодо ролі книги у житті кожної людини, прочитали улюблені поезії.

  Завідувачка відділом обслуговування учнів 5-8 класів центральної дитячої бібліотеки Джура Марія Яківна розповіла про історію українського театру, його корифеїв, сконцентрувавши увагу присутніх на творчій діяльності І.Карпенка-Карого. Усі охочі мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою “Корифеї українського театру”.

  Наприкінці зустрічі читачі побажали акторам подальших творчих успіхів, а актори запросили дітей частіше відвідувати театр та знайомитися з творчістю українських класиків і п`єсами сучасних авторів.

  Олена Дученко
           Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше