• Яка це радість – читати!

Яка це радість – читати! Яка це радість – читати! Яка це радість – читати! Яка це радість – читати!

Традиційно у вересні фахівці книгозбірні №3 знайомлять учнів перших класів БНВО «ЗОШ №15 – ДЮСОК» з бібліотекою.

В умовах адаптивного карантину школярі не мають змоги прийти на екскурсію, тому працівники філії, дотримуючись усіх засобів безпеки, зустрічаються з первачками на шкільному подвір’ї.

17 вересня бібліотекарі знайомилися з учнями 1-А (класовод Т.І.Кавун) та 1-В (класовод Т.М.Осипенко).

Про книги і журнали розповіла дітям премудра Ворона вустами завідувачки бібліотеки №3 К.П.Гнуди.

Рухливі ігри на свіжому повітрі, складання пазлів за мотивами прочитаної казки не залишили малечу байдужими. Діти отримали масу насолоди від почутого і побаченого, бо книги роблять нас кращими!

Наталія Добровольська.