• Біла Церква нині святкує іменини!

Біла Церква нині святкує іменини! Біла Церква нині святкує іменини! Біла Церква нині святкує іменини! Біла Церква нині святкує іменини!

З нагоди відзначення важливої події в житті всієї білоцерківської громади – 988-ї річниці заснування рідного міста, працівники бібліотеки-філії №6 провели цикл заходів.

Тиждень розпочався мистецькою години «Краса міста пензлем дітвори». Маленькі читайлики-«пензлята» разом з керівником народної студії «Азалія» Людмилою Красніцькою-Луцик своїми творчими роботами привітали рідне місто з днем народження. Результатом наполегливої роботи стала міні-виставка малюнків дітвори.

Зустріч учнів 4-А класу БЗШ № 23 (класовод Олена Берегова) з поеткою-краянкою Тетяною Строкач була наповнена любов’ю до рідного міста. Діти залюбки прослухали вірші про Білу Церкву у виконанні авторки. Родзинкою зустрічі стало розгадування краєзнавчого кросворду. Відгадуючи авторські віршовані загадки про місто та заповнюючи клітинки кросворду, дітвора віднайшла ключові слова «місто Біла Церква». Складність була не лише у швидкому відгадуванні слів, а й в правильному їх написанні рідною мовою на своїх екземплярах кросворду. Кращими знавцями історії міста та найкмітливішими у розв’язанні кросвордів були: Богдан Зубченко, Ростислав Яценко та Олександра Вареник. Разом із бібліотекарем дітлахи здійснили віртуальну міні-подорож історичними місцями Білої Церкви.

Читачі бібліотеки долучились до міського конкурсу виконавців творів, присвячених Білій Церкві «Рідний край, я тобою живу».

Користувачі філії мають можливість ознайомитись із книжковою виставкою краєзнавчої тематики «Олександрія – скарбниця рукотворної краси».

Для користувачів групи «БібліоДзвін» в соціальній мережі Фейсбук створено відеоролик: краєзнавчий мікс: «Дивосвіт історії рідного краю», зміст якого розкривають книги з фонду бібліотеки. А маленькі друзі бібліотеки Вероніка і Саша Загородні, Варвара Середа таСаша Федак надіслали відео з поетичним вітанням – освідченнями в любові до рідного міста.

Надія Гаврилова.