• До уваги читачів та творчих особистостей!

   
  2011-го року у бібліотеці №5 при малій виставковій залі «Скарб душі» розпочала свою роботу художня майстерня «Білий Кіт». Чому саме така назва?
  Заснована майстерня у рік котика, а білий тому, що це колір чистоти, надії та успіху.

  Метою створення цього творчого об`єднання є культура колективного спілкування дітей та дорослих, розвиток творчих здібностей, розширення творчого світогляду, знайомство з новими техніками декоративно-прикладного мистецтва, знайомство з різноманітними творчими та цікавими людьми, організація зустрічей та проведення майстер-класів.


  Учасниками майстер-класів можуть стати всі бажаючі як дорослі, так і діти. Достатньо лише дізнатися який саме він буде, що будемо робити і які матеріали потрібно взяти з собою, щоб поринути у творчу круговерть. А для цього варто лише звернутися до бібліотекарів чи зателефонувати нам (6-13-41).

  У нас уже проведено два майстер-класи. Перший «Сніжний квілінг» відбувся у січні, де всі бажаючі мали змогу ознайомитися із технікою паперокручення «квілінгом» та зробили чудові сніжинки своїми руками. Приємно те, що до нас приєдналися діти із центру психологічної реабілітації «Злагода», які були задоволені можливістю відвідати бібліотеку і здобути нові знання.

  У лютому другий майстер-клас по створенню валентинки, листівки ручної роботи до Дня Святого Валентина. При виготовленні листівок діти дали волю своїй фантазії і в хід пішли ґудзики, наклейки, бісер, атласні стрічки, обгортковий папір.

  Головне – створити задум в уяві, а втілити його у життя – справа техніки, тож фантазуйте, творіть, дивуйте.
  17 лютого о 16°°, у бібліотеці за адресою вул. Клінічна 4/2 планується проведення майстер класу по створенню оберегу ручної роботи. Проведе це заняття майстер декоративно-ужиткового мистецтва Підлісна Людмила Олексіївна.

  З собою бажано взяти нитки для в`язання, атласні стрічки, клаптики тканини, бісер. Запрошуємо всіх бажаючих.  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше