• Читаю і тобі раджу!

Читаю і тобі раджу! Читаю і тобі раджу! Читаю і тобі раджу!

«Читаю і тобі раджу!» – під такою назвою у бібліотеці-філії №4 відбувся онлайн флешмоб до Дня селфі.

Учасникам потрібно було зробити креативне селфі з улюбленою книгою та написати чим вона сподобалася та чому інші мають її прочитати. До дійства долучилися читачі різного віку.

Слова Володимира Сухомлинського «Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною» підтверджують, що учасники флешмобу – духовно багаті, активні і допитливі.

Бібліотекарі бажають всім шанувальникам книги нових відкриттів, цікавих та захоплюючих історій, гарних вражень та позитивних емоцій від прочитаного. Нехай книга стане для вас справжнім другом і порадником!

Олена Буяненко.