Вікі любить Землю — найбільший фотоконкурс пам’яток природи

Громадська організація «Вікімедіа Україна» звертається з проханням долучитися до проведенняукраїнської частини міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth), яка пройде 01-30 липня 2020 року.

Цього року в конкурсі беруть участь понад 35 країн. Фото, завантажені в межах конкурсу, призначені зокрема для ілюстрування Вікіпедії найбільшої онлайн-єнциклопедїї у світі. Проект привертає увагу до стану збереження природоохоронних територій та біорізноманіття.

Щоб взяти участь, учасники мають завантажити фотографію на Вікісховище протягом конкурсного періоду. Читайте повний регламент конкурсу та відповіді на часті питання. Інструкція як взяти участь — на інфографіці зверху, а також на окремій сторінці.

Детальніше про фотоконкурс можна дізнатися за посиланням: http://wle.org.ua.

Контактна особа з боку організаторів для співпраці та пропозицій: Процюк Антон Степанович. e-mail: wle@wikimedia.org.ua. Контактний номер +38 066-569-61-35.