• Я люблю вишиванку

Я люблю вишиванку Я люблю вишиванку Я люблю вишиванку Я люблю вишиванку

До Дня вишиванки центральна міська бібліотека провела онлайн конкурс на краще фото у вишиванці.

Протягом 3 днів наші друзі мали змогу милуватися яскравими світлинами у вишитому вбранні. Було виставлено 49 світлин наших читачів, друзів, бібліотекарів.

До конкурсу долучилися: секретар міської ради Вадим Кошель, поетки Тетяна Строкач і Ольга Чорна.

Найбільше лайків − 274 набрало фото великого друга бібліотеки Ніни Скоробагатько у власноруч злюбов’ю вишитій колоритній вишиванці, яка, здається, вмістила в себе всі барви української душі. Ніна Григорівна визнана переможцем конкурсу, її очікує цікавий приз.

Приз найактивнішого і найкреативнішого учасника отримає Катерина Громадська, керівник зразкового лялькового театру «Фантазія» ЦПО «Соняшник». Катерина Євгенівна виставила 29 світлин у вишиванках: гуртківців «Фантазія», сестричок Папіашвілі, родини Корнійчуків, вишиванок на ходулях, хрещених діток, власні патріотичні світлини, зроблені в Туреччині, Польщі, та Саудівській Аравії.

Призи глядацьких симпатій отримають наймолодші учасники- янголятка − чотирьохрічна Соломія і дворічний Тимофій Сесьомко.

Щиро дякуємо всім дописувачам за участь у конкурсі, любов до нашої гордості − національного вбрання − вишиванки.

Людмила Чупак.