• Пам’ять – заради майбутнього

  Пам’ять – заради майбутнього

  З нагоди Дня пам’яті і примирення та 75-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні працівники бібліотеки-філії №6 провели цикл заходів. Враховуючи ситуацію країні, яка склалася у зв’язку з карантином та певними обмеженнями, заходи проводилися дистанційно, а проведена робота висвітлювалася в соціальній мережі Фейсбук.

  В онлайн флешмобі «Поетична стежина миру» взяли участь не лише читачі філії, а й користувачі соціальної мережі, які проживають в Києві, Житомирі, Тернополі, всього 34 учасники. Всі вони читали поезії, закликаючи любити Україну, пам’ятати захисників, а найголовніше – всі мріяли про мир, якого так бракує на планеті Земля.

  До мистецького марафону «Ні – війні» долучились 10 учасників. Серед них: Саша Федак, Богдан Зубченко, Вероніка Тимкович, Варвара Середа.

  Керівник школи рукомистецтва «Креатив» ЦПО «Соняшник» Ірина Дучик провела онлайн майстер-клас «Мак – квітка пам’яті», під час якого розкрила секрети виготовлення маку з фоамірану і стрічки.

  Саме майстер-клас надихнув користувачів взяти участь у онлайн флешмобі «Мак – символ пам’яті», до якого долучилось 52 учасники. Серед них родини Альони Клюєвої, Лариси Середи, Валентини Бабло, Анастасії Шишки, Ірини Дучик, Інни Пахомової, Катерини Зубченко, Наталії Сіроус, а також учні 1-4 класів БЗШ №23.

  Проведено зустріч з поеткою Юлією Хандожинською, яка читала патріотичні вірші.

  Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворога.

   

  Надія Гаврилова.

   
   
     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше