• Чим зайнятися під час карантину?

Чим зайнятися під час карантину? Чим зайнятися під час карантину?

По всій країні продовжено карантин у зв’язку з поширенням вірусу, а це означає, що ще декілька тижнів потрібно сидіти дома. У зв’язку з цим у багатьох виникає питання: чим зайняти таку велику кількість вільного часу.

Є багато варіантів як корисно та цікаво провести час, сидячи днями та тижнями дома. Хтось читає книжки, хтось дивиться цікаві фільми чи слухає музику, хтось освоює нові кулінарні рецепти тощо.

Бібліотекарі філії №2 пропонують сплести гарне кольє чи намисто з бісеру адже бісероплетіння може стати для когось спасінням від нудьги та бездіяльності і допоможе провести час творчо та плідно. До того ж бісерні прикраси і аксесуари сьогодні – модний тренд. Творити може кожен потрібні лише вільний час та бажання зробити щось гарне своїми руками.

Отже, карантин – не привід для смутку, а, навпаки, можливість зайнятися тим, що принесе вам радість та втіху.