• «Чорнобиль очима дітей» «Чорнобиль очима дітей» «Чорнобиль очима дітей»

26 квітня минуло 34 роки від дня аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала іспитом не лише для України, але й для всього світу. З цієї нагоди працівники бібліотеки-філії №6 провели онлайн-флешмоб «Чорнобиль очима дітей».

В заході взяли участь 34 читайлики. Наймолодшому, Ігнату Куришко, лише 4 роки. Всього було представлено 35 робіт. В своїх малюнках діти показали особисте бачення екологічної катастрофи – біди, яка спіткала Україну у далекому 1986 році.

Працівники книгозбірні щиро вдячні читачам за участь. Чесно кажучи, всі вражені тим, наскільки відповідально діти підійшли до участі у флешмобі. Всі роботи чудові, кожна – унікальна, наповнена переживаннями та щирими емоціями.

Бібліотечні фахівці створили з малюнків відеопрезентацію, де кожен учасник може відшукати свою роботу. Відео розміщено на сторінці бібліотеки «БібліоДзвін Філія №6 КЗ БМР Білоцерківської міської ЦБС їм. П.Красножона» у мережі Фейсбук.

Надія Гаврилова.