• Конкурс завершений! Вітаємо переможців!

Конкурс завершений! Вітаємо переможців! Конкурс завершений! Вітаємо переможців! Конкурс завершений! Вітаємо переможців! Конкурс завершений! Вітаємо переможців! Конкурс завершений! Вітаємо переможців!

Щиро дякуємо юним митцям, які надіслали свої роботи на бібліотечний онлайн-конкурс «Писанковий дивосвіт»! Безмежна вдячність батькам конкурсантів за бажання, гарне ставлення та час, який вони приділили допомозі дітям при створенні робіт. Висловлюємо щирі слова подяки класоводам: Тетяні Байбарзі (3-Г клас, БСШ №1), Тамарі Симаковій (4-Г клас, БСШ №1), Наталії Назаровій (2-В клас, БСШ №1), Олені Колісник (2-Б клас, БСШ №1), Світлані Черниш (4-Б клас, БСШ №1), Тетяні Передерій (8-В клас, БСШ №1), вчителю образотворчого мистецтва школи мистецтв №1 Олені Яросевич, керівнику зразкового лялькового театру «Фантазія» ЦПО «Соняшник» Катерині Громадській за чудову співпрацю у проведенні конкурсу!

Оголошуючи конкурс, ми і гадки не мали, що роботи дітей виявляться настільки цікавими, оригінальними за змістом і за технікою виконання. В кожній з них – частинка душі й серця автора.

114 юних жителів Білої Церкви представили на конкурс 131 роботу. Ми дуже раді цьому і зворушені стараннями дітей. Отже, увага, переможці та призери нашого конкурсу:

Гран-прі: Соломійка Сесьомко, 4 роки, учасниця зразкового лялькового театру «Фантазія» ЦПО «Соняшник».

І місце: Анастасія Полякова, 11 років; Марія Малюченко, 7 років, 1-Д клас, гімназія №1.

ІІ місце: Вікторія Стожка, 1-В клас, БСШ №1; Анастасія Михайлова, 4-Г клас, БСШ №1; Костя Іванчук, 3-А клас, БСШ №1.

ІІІ місце: Олександра Бурба, 11 років, учасниця зразкового лялькового театру «Фантазія» ЦПО «Соняшник»; Варвара Петрашенко, 3-Г клас, БСШ №1; Юлія Бобрик, 1-В клас, БСШ №1; Саша Безверха.

Номінація «Бібліотечна симпатія»: Єгор Абрамкін, 3-В клас, БСШ №9; Валерія Бандевич, 10 років, школа мистецтв №1; Варвара Гетьманчук; Іванна Григоренко; Карина Юхно; Катя Береза 8-В, БСШ №1; Максим Лапшин, 14 років, учасник зразкового лялькового театру «Фантазія» ЦПО «Соняшник»;
    Маргарита Чередніченко; Ольга Савченко; Святослав Сумовський, 2-А клас, БСШ №1.

Номінація «Найактивніший учасник»: Ганна Шевчук, 8 років; Шевченко Марія, учасниця зразкового лялькового театру «Фантазія» ЦПО «Соняшник».

Номінація «Найменший учасник»:Саша Копець, 3 роки, робота «Писанкове дерево».

Дорогі друзі, вітаємо вас! Усім учасникам конкурсу зичимо міцного здоров’я, успіхів і творчого натхнення!

Після завершення карантину переможців і призерів конкурсу чекаємо в бібліотеці-філії №1 для дітей за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 13. На вас чекають призи! Про точні час і дату нагородження повідомимо додатково. Слідкуйте за нашими новинами!

Тетяна Качанова.