• Слухай сьогодні – плануй завтра

  Слухай сьогодні – плануй завтра Слухай сьогодні – плануй завтра Слухай сьогодні – плануй завтра

  Вірний вибір професійного майбутнього для молодої людини є основою її становлення в суспільстві, одним із головних рішень у житті.
   
  Профорієнтація – це система заходів, які допомагають усвідомлено вибрати майбутню професію. З цією метою працівники бібліотеки-філії №3 провели профі-правовий челендж «Слухай сьогодні – плануй завтра» для учнів 9-А класу БНВО «ЗОШ №15 – ДЮСОК» (викладач Світлана Полінога).
   
  Під час розмови присутні дізналися про різноманітність професій, отримали інформацію про білоцерківський центр зайнятості. Бурхливе обговорення викликали професії, що вже набули широкої популярності в Україні та абсолютно нові для ринку праці, такі як: нанодієтолог, продукт-менеджер із розвитку RTB, гідропонік, вальвеолог тощо.
   
  Дев’ятикласники взяли активну участь у конкурсах: «Відгадай професію за описом», «Розшифруй назви професій», «Бліц-опитування», «Анаграмма», «Склади прислів’я».
   
  Бібліотекарі провели огляд сайтів з профорієнтації «Ким бути?». Учні мали змогу переглянути відео «Професії майбутнього, щоб ти не залишився на вулиці» та ознайомилися з тематичною викладкою літератури.
   
  Отримана інформація допоможе читачам у самовизначенні при виборі професії.

  Наталія Добровольська.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше