• НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ УКРАЇНИ – 2011

  Дорогі діти, шановні батьки!

  Білоцерківська міська централізована бібліотечна система  повідомляє, що з 01 лютого 2011 року стартував Конкурс дитячого читання "Найкращий читач України – 2011". Запрошуємо Вас взяти  участь у конкурсі, адже  це - унікальна можливість та чудова нагода провести свій вільний час з гарним другом, який не підведе, не зрадить, не образить – Книгою. Конкурс є відкритим і проводиться в Україні як творче змагання дітей віком 12 –13 років (учнів 6-7 класів).
      
  Щоб взяти участь у Конкурсі треба:

  на 1-му етапі – обов`язково зареєструватися в  дитячій  бібліотеці свого мікрорайону,  читати книжки і вести записи у читацькому щоденнику, підготувати розповідь про свою улюблену книжку;

  на 2-му етапі – продовжувати вести читацький щоденник, бути готовим дати відповідь на питання членів журі, які будуть стосуватися будь-якої з книжок у вашому щоденнику, проявити свій артистизм, підготувавши костюм літературного героя, намалювавши плакат, який закликатиме усіх до читання чи зробити фоторепортаж про дітей, які читають.

  на 3-му етапі –  продовжувати читати і вести щоденник, відповісти на питання вікторини.

  Конкурс  проходить :

   – 21 лютого 2011 року в усіх  бібліотеках м. Біла Церква (І етап);
   – 4 березня  в центральній бібліотеці для дітей будуть підведені підсумки ІІ етапу;
   – з 10 до 30 березня  2011 року  у Національній бібліотеці України для дітей (ІІІ етап).

  Переможці 3-го етапу Конкурсу отримають титул "Найкращий читач України – 2011" і головний приз – поїздку до м. Львова для участі у Фестивалі дитячого читання "Книгоманія, який відбудеться з 28 квітня по 2 травня 2011 року.
   
  Тож запрошуємо взяти участь у конкурсі.
  Бажаємо успіхів!

  За додатковою інформацією щодо організації та проведення Конкурсу звертатися в центральну бібліотеку для дітей (вул. Леваневського,55) тел.7-30-73  та на сайт  www.bookforum.com.ua

  Тамара Шпак, гол. методист по роботі з дітьми


  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше