• Букет квітів для найдорожчих жінок Букет квітів для найдорожчих жінок

Кожного року, під час весняного пробудження та оновлення природи, ми відзначаємо свято жінок. І не дивно, що це відбувається навесні, адже жінка, як і весна, дарує нове життя.

Напередодні свята 8 березня бібліотекарі філії №2 провели майстерню творчості «Букет квітів для найдорожчих жінок» для вихованців ЗДО №36 «Ромашка».

Під час заходу дітлахи із задоволенням створювали букети квітів з паперу для своїх мам та бабусь. Для цього малеча використовувала кольоровий папір, ножиці, клей.

Усі учасники заходу отримали чудовий настрій та можливість подарувати квіти, зроблені власноруч, найдорожчим жінкам.

Дошколярики дуже старалися, адже хотіли віддячити матусям та бабусям за турботу, ласку та любов.

Юлія Животівська.