• “Журнальна мозаїка” центральної дитячої бібліотеки

  Сьогодні не кожна дитина міста має змогу передплатити журнал чи газету. Таким дітям на допомогу прийде центральна бібліотека для дітей. Адже  тут за сприяння міської влади та мера міста Василя Савчука, знаходиться найбільша кількість періодичних видань. У рамках програми “Знайомимо з періодикою” у читальній залі ЦДБ відбулася презентація нових періодичних видань, які отримує бібліотека.
  “Слово “журнал” у перекладі з французької мови означає “щоденник”, – так почала свою розмову  з учнями 6 –Б класу ЗОШ № 12 головний бібліотекар Антоніна Даценко. Є журнали, присвячені проблемам науки і техніки, історії, літератури, мистецтву. Це, насамперед, щомісячні науково-популярні журнали природничої тематики: “Юний натураліст”, “Колосок”, “Географія для допитливих”. Для любителів моделювання – “Юний технік України” та “Юний моделіст-конструктор”.
  Яскрава виставка  “Найкращі журнали України” приваблювала погляди школярів. До вподоби юним читачам журнали “Однокласник”, “Шкільний журнал”. У них кожен знайде все, що його цікавить: молодіжні новини, статті на різноманітні теми, кулінарні рецепти, корисні поради... А для дівчаток – наших юних леді, бібліотека пропонує журнали “Маруся”, “Штучка”, “Ліза”, “Мадемуазель”, “Юна леді”. Безліч цікавої та корисної інформації про моду, новини косметики, відпочинок, спорт та інше  дівчатка дізнаються прочитавши їх.
  З великим захопленням учні слухали свою однокласницю Катерину Бондар, яка ділилася своїми враженнями, адже Катя є постійною читачкою цих журналів. З читачами була проведена вікторина, в якій всі присутні взяли активну участь. 

  Марія Джура, зав. сектором ЦДБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше