• Ким бути ? Ким бути ? Ким бути ?

Як обрати майбутню професію? Яка робота буде приносити задоволення і матеріальну винагороду? Зараз над цим замислюються вже не лише випускники, а й учні початкової школи.

Для того, щоб зорієнтувати школярів у світі професій для читачів – учнів 3-Б класу БЗШ № 5 (класовод Винарчук З.М) було проведено ліцей професій «Ще не вмію, але мрію». Бібліотекарі підготували вікторину про професії та оформили виставку малюнків читачів «Я мрію бути…». Третьокласники на папері відтворили свої мрії про те, ким вони хочуть стати в майбутньому.

Світ не стоїть на місці. З’являються нові технології, нові напрямки в науці. Тому з’являються нові професії. Ті, про які ще не так давно можна було прочитати лише на сторінках книг письменників-фантастів вже зараз входять до переліку професій, які через 10 років стануть цілком реальними. Провідні ВНЗ світу почали підготовку таких спеціалістів як: дизайнер емоцій, ІТ-генетик, менеджер космотуризму, сіті-фермер і багато інших.

Яку б професію в майбутньому не обрали третьокласники, сподіваємось, що вони будуть гідними громадянами своєї країни.

Альона Сушкевич.