• Колодія величаймо – весну зустрічаймо! Колодія величаймо – весну зустрічаймо! Колодія величаймо – весну зустрічаймо! Колодія величаймо – весну зустрічаймо! Колодія величаймо – весну зустрічаймо!

  Свято Колодія – одне з праслов’янських свят, яке сягає своїм корінням доби Трипільської культури. Це низка обрядових дійств на честь весняного пробудження природи і відновлення всього живого.
   
  В бібліотеці-філії №1 для дітей відбулося дійство вшанування українських традицій «Колодія величаймо – весну зустрічаймо!».
   
  На свято Колодія завітали восьмикласники БСШ №1 (класовод Ніна Забуга). Бібліотекарі зробили народознавчий екскурс до витоків свята та його традицій. А далі під музику розпочалися розважальні конкурси, ігри, забави.
   
  Діти поділилися на дві команди «Зима» і «Весна» та взяли участь у жартівливих конкурсах: «Як не з`їм, то понадкушую», «Веселі кухарчата», «Млинець на сковороді», «Чарівні кульки», «Веселі Перегони», «Дістань до чобота», а ще ложками воду носили у грі «Роса». Учасники заходу із задоволенням водили «Подоляночку».
   
  Свято відбулося весело, з жартами та добрим гумором, з смачними млинцями та варениками!
   
  Тож будьте здорові, всі добрі люди, з пресвітлим святом Колодія, з провесінню!

  Юлія Волошина.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше