• Високе світло імені і слова Високе світло імені і слова Високе світло імені і слова Високе світло імені і слова Високе світло імені і слова

  Геніальна та незламна Леся Українка ось уже, майже, півтора століття промовляє до людей щирими словами своїх віршів. 
   
  Її полум’яні, ніжні, чаруючі душу і серце поезії щороку звучать на міському конкурсі читців-декламаторів «Горить моє серце», який  проводить міська централізована бібліотечна система.
   
  Цьогоріч у конкурсі взяли участь понад 20 декламаторів, читачів бібліотек міста. Старшокласники з неймовірною любов’ю читали безсмертні рядки Лесиних творів.
   
  Володаркою Гран-прі стала Ольга Клінкіна (БЗШ №5), яка блискуче прочитала Лесине оповідання «Метелик», зачарувавши членів журі артистизмом і граціозністю, тонко відтворивши прагнення метелика до світла.
   
  Перше місце виборола учениця БСШ №12 Анна Романюк,  емоційно, по-дорослому продекламувавши вірш «Жіночий портрет».
   
  Друге місце розділили: Анна Панько і Братасюк Каріна (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія»), Дар’я Кузьменко (БЗШ №18) та дует Діани Пилипенко і Артема Булавіна (БСШ №9).
   
  Третє місце посіли: Іван Кропивницький (БЗШ №7), Настя Симоненко (БЗШ №21), Аліна Кравченко (БНВО «Ліцей − МАН» та Іванна Москаленко і Катерина Кшевінська (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія»).
   
  Всі переможці отримали Дипломи і подарунки від спонсорів: Київського обласного творчого об’єднання «Культура», Білоцерківського видавництва «Буква» і КЗ  БМР Білоцерківська міська централізована  бібліотечна система ім. П. Красножона.
   
  За життя Леся Українка казала: «Я, на жаль, належу до письменників почитаємих, а не читаємих». Але письменниця помилялася, її твори читають і це ще раз довели юні  учасники щорічного конкурсу «Горить моє серце…».

  Людмила Чупак.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше