• Горить зоря її поезії над краєм Горить зоря її поезії над краєм Горить зоря її поезії над краєм

Напередодні 149-річниці від дня народження видатної української поетеси, перекладача, драматурга, культурного діяча – Лесі Українки в бібліотеці-філії №2 для членів клубу «Осіннє золото» проведено літературну годину «Горить зоря її поезії над краєм».

Читачі мали змогу дізнатися про багатогранний творчий і життєвий шлях поетеси, її жагу до життя, безмежну силу волі. Окрасою літературної години стало читання патріотичних та ліричних поезій талановитої та сильної духом прекрасної жінки.

Бібліотекарі познайомили присутніх з книгами про життя і творчість Лесі Українки та її неперевершеними творами, що є у фонді книгозбірні. Також бібліотечні фахівці звернули увагу присутніх на твори, що увійшли до Золотого фонду дитячої літератури.

Підсумком заходу стала міні-вікторина, на запитання якої учасники давали правильні відповіді.

Спадщина Лесі Українки – це багатюще джерело краси і творчого духу народу, з якого черпати наснагу до життя.

Наталія Янківська.