• Маленькі шедеври, які захоплюють Маленькі шедеври, які захоплюють Маленькі шедеври, які захоплюють

Книги бувають різні – за форматом, конфігурацією та змістом… Та коли в поле зору попадає малесенька книжечка, вона відразу ж викликає захоплення і подив – яке ж це чудо!

Захоплення викликають і люди, які колекціонують мініатюри і мають цілі бібліотеки з них. Майже 60 років збирає свою «мініатюрну» бібліотеку активний читач філіалу №10 Юрій Петрович Кривенда, який завітав зі своїми безцінними скарбами до учнів 3-В класу (кл. керівник Карпенко В.А.) на бібліотечну годину «А книги бувають різні…». 20 найменших і найцінніших мініатюрних книг з більш чим 2-тисячної колекції змогли побачити маленькі читайлики (найменша книжечка розміром 9мм на 8 мм).

Емоції дітей не описати, особливо після порівняння найбільшої бібліотечної книги та найменшої колекційної.

Запитання – відповіді… «Які ж Ви розумні і гарні діти, і любите читати» – слова Юрія Петровича, а ще дозвіл доторкнутись до маленьких шедеврів стали гарним мотивом до подальшої зацікавленості і потреби в книзі.

Ганна Нагорна.