• А сотня вже зустріла небеса… А сотня вже зустріла небеса…

20 лютого в бібліотеці-філії № 2 відбувся патріотичний діалог «А сотня вже зустріла небеса…», присвячений Дню Героїв Небесної Сотні. Бібліотекарі розповіли юним читачам про початок Революції Гідності та її героїв, які загинули під час подій 2013-2014 років.

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. Учасники заходу обговорили жертовність та героїзм українського народу.

Користувачів книгозбірні зацікавив огляд книжкової виставки «20 лютого – день вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили. Небесна сотня виконала свою земну місію. Тепер наша черга.

Ірина Шекера.