• Справа його життя – музика Справа його життя – музика Справа його життя – музика

  21 лютого – день народження українського композитора Ігоря Шамо. Більше ніж п’ятдесят років тому його пісні звучали в кожному домі, адже він був дуже відомим композитором. Ігор Наумович написав музику для більш ніж 300 пісень та 40 кінофільмів. Дві найбільші любові його життя це – музика та рідне місто Київ. Саме сюди І.Шамо повернеться після закінчення війни і буде жити до останніх своїх днів, незважаючи на те, що йому пропонували переїзд до Москви, більшу славу та можливості. Але він залишився вірним своєму рідному місту до кінця. Тому не дивно, що саме він у співавторстві з поетом Дмитром Луценком створив пісню «Києве мій», який згодом став гімном столиці.
   
  Напередодні 95-річчя композитора в бібліотеці-філії № 10 для членів клубу «Чарівна мить» був проведений музичний зорепад «Композитор людської душі». Присутні мали змогу познайомитися з творчим та життєвим шляхом Ігоря Шамо, а також прослухати його пісні: «Дніпровський вальс», «Проводжала мати сина», «Три поради (Не рубай тополю)», «Пісня про сивого лебедя» тощо. Учасники заходу із задоволенням підспівували. 
   
  На жаль, доля подарувала Ігорю Наумовичу зовсім мало життєвого часу, всього 57 років. Він, ніби відчуваючи це, невтомно і плідно працював, залишивши після себе великий творчий доробок.
   
  Альона Сушкевич.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше