• «АРТеФАКТ»

  «АРТеФАКТ»22 січня у міській виставковій залі відбулося відкриття виставки  картин «АРТеФАКТ». Виставку створили художники В.Панфілов, В.Котляров, В.Большаков, Т.Матвієнко, О.Мілейко, С.Суботіна, К.Смєлова. Що не прізвище – відома людина в Білій Церкві. Їхні картини прикрашають багато осель, як у  місті, так і далеко за його межами, їхня енергетика дарує настрій, створює затишок, викликає посмішку, допомагає власникам картин у різних ситуаціях – підтримати, підняти настрій.
        У шанованих художників дуже багато  поціновувачів, які, на жаль, не в змозі придбати картини, але постійно відвідують виставки, цікавляться їхньою творчістю. Саме для таких людей створена ця цікава виставка.
        А виставка  дійсно цікава, тут представлено і акварельний, і олійний живопис, різнопланові за тематикою картини. Одним словом кожен, хто прийде до виставкової зали, знайде для себе родзинку і ще не раз захоче помилуватися картинами, а можливо і сам відчує потребу навчатися живопису. 
        Автори виставки будуть щонеділі проводити майстер-класи у виставковій залі. Усі бажаючі матимуть можливість повчитись та поспілкуватися з художниками. Для студентів це буде чудовий урок, а для декого  ця зустріч може стати вирішальною і він захопиться живописом назавжди.

                                                                            Любов Михайлюк.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше