• Дотепні серцеїди

Дотепні серцеїди Дотепні серцеїди Дотепні серцеїди Дотепні серцеїди Дотепні серцеїди

День святого Валентина або День закоханих – свято неординарне і не є вихідним днем та активно відзначається 14 лютого. Прийшло до нас із-за кордону і стало одним з найпопулярніших. З нагоди цього романтичного свята у міській бібліотеці-філії №3 вирувала гарна атмосфера.

Читальна зала книгозбірні була яскраво прикрашена різноманітними символами кохання: сердечками, янголятами, квітами, витинанками, листівками. Це створило гарний піднесений настрій усім користувачамкнигозбірні, а особливо учням 8-В класу БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК» (класний керівник Олена Головань), для яких була проведена святково-розважальна програма «Дотепні серцеїди». Для школярів були проведені веселі конкурси: «Впізнай пару», «Супермен свята», «Найоригінальніший подарунок», «Доріжка ласкавих слів», «Зустріч з дівчиною».

Восьмикласники залюбки прикрашали дерево кохання, на яке вішали сердечка зі своїми побажаннями бібліотеці. Користувачам була представлена книжкова виставка «Шляхетним панночкам та лицарям-хлопцям».

Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм школярі відсвяткували День святого Валентина в бібліотеці.

Вітаємо зі святом! Бажаємо всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя.

Ксенія Гнуда.