-
- 14 лютого 2020
-
Валентинки з великою любов'ю
День Святого Валентина – це свято, коли люди висловлюють свою любов один до одного. З нагоди цього романтичного дня для третьокласників БНВК ЗОШ №13 відбулася арт-година «Валентинки з великою любов'ю».
Бібліотекар філії №4 Олена Буяненко розповіла про день Святого Валентина, і чому його ім'я пов'язують зі святом закоханих. Керівник гуртка «Колорит» Олена Яросевич розповіла дітлахам про те, що дарують цього дня і коли з'явились та якими були перші валентинки.
Зробити щось для людини, яку ми любимо,– це також є вираженням нашої любові. Проявом турботи, любові і уваги до близьких може стати подарунок, виготовлений власноруч. На занятті діти виготовляли привітальні листівки у вигляді ведмедиків з валентинкою всередині. Хоча шаблони валентинок у всіх були однаковими, у кінцевому результаті кожна робота відрізнялась від іншої і набула своєї неповторності.
Для гуртківців «Колорит» відбувся майстер-клас «Дерево любові». Прикладаючи до паперу і обводячи свою руку, діти створювали стовбур та гілки дерева, на які розміщували різнокольорові сердечка з привітаннями для своїх рідних.
Подарунки, зроблені своїми руками, зігрівають душу і роблять свято схожим на казку.
Протягом дня читачі бібліотеки долучалися до акції «Валентинка читацьких симпатій». На листівках у вигляді сердечок вони писали назву улюбленої книги та опускали її до «Скриньки читацьких симпатій».
Світлана Линник.
Поділись з друзями:
Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!
Це більш ніж 25% населення всього міста!