• Нехай і наступні сто років звучить правдиве журналістське слово Нехай і наступні сто років звучить правдиве журналістське слово Нехай і наступні сто років звучить правдиве журналістське слово Нехай і наступні сто років звучить правдиве журналістське слово

  Всім відомий вислів «історія газетним рядком» якнайкраще характеризує роботу редакції регіональної газети Надросся «Замкова гора». Сто років, висвітлюючи історичні події в житті регіону, вона і сама стала історією.
   
  Про етапи становлення і активної творчої діяльності газети розповіла редактор видання Віра Строкач, яка завітала на зустріч до членів клубу «Сузір’я», що працює при бібліотеці-філії №9.
   
  Віра Олександрівна розповіла про журналістів часопису, редакторів видання, які в різні історичні періоди були не лише керівниками, а й лідерами, «обличчям» газети. Активними учасниками і співавторами видання стали в свій час члени літературного об’єднання «Заспів», які заявили про себе, як талановиті письменники, не лише в регіоні, а й в Україні. Теплими щирими словами Віра Олександрівна згадала Андрія Гудиму, Анатолія Кульчицького, нині покійних Віктора Міняйла, Володимира Іванціва, Тетяну Шарову, Миколу Осику.
   
  Активними позаштатними авторами газети є працівники бібліотек міста, які регулярно висвітлюють свою роботу на сторінках видання. Пані Віра жодного разу не відмовила нам, надаючи можливість кожному висловити свою думку, описати ту чи іншу подію. Бібліотекарі з приємністю дізналися, що Віра Олександрівна в свій час очолювала бібліотеку військового гарнізону і тому нюанси бібліотечного життя знає і розуміє.
   
  Редактор відповіла на запитання присутніх: як працює колектив у сучасних умовах, чи поповнюються молодими журналістами, які перспективи на майбутнє. Перспективи є. А як же без них. Столітній відлік спонукає на пошуки нових ідей, технологій і, звичайно,збільшення кількості шанувальників часопису.
   
  Колектив бібліотеки-філії №9 бажає редакції улюбленого видання здійснення всіх планів і намірів, натхнення, терпіння та творчих звершень. Нехай і наступні сто років звучить у рідному краї правдиве журналістське слово.
   
  Катерина Волинець.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше