• Вшанували Святого Миколая

  День Святого Миколая – найулюбленіше свято всіх дітей. Кожного року вони чекають на старенького чудотворця. Завітав він 19 грудня і до центральної бібліотеки для дітей, де відбулася театралізована вистава «Він ходить від хати до хати, питається в мами і тата, чи є у них чемна дитина – дівчатко мале чи хлопчина».

  Гостей зустріла святково прибрана зала, прикрашена виставкою малюнків учасників гуртка образотворчого мистецтва БЮТ «Прометей» (кер. Іванова Н.Р.)

  Завідувачка відділом ЦДБ Корнієнко О.А. розповіла присутнім легенду про Миколая Чудотворця, а учасники самодіяльного театру «Книга і лялька» подарували цікаву виставу. Музичний супровід був забезпечений викладачем муз.школи №3 Яременком С.О. Дітей розважали Ангелики, Зимовий вітер, бешкетник-чорт Антипко, але найочікуванішим був Святий Миколай. Малюки розповідали йому про свої добрі вчинки, читали вірші, співали пісні, грали на музичних інструментах. Кожен отримав від Миколая  подарунок. Свято проходило в рамках проекту «Ти в цьму світі не один», тому особлива увага приділялася дітям з обмеженими фізичними можливостями. Спонсорами заходу виступили: голова Білоцерківського осередку Міжнародної жіночої громади, зав.ф.№6 Гаврилова Н.М., голова благодійного фонду «Допомога дітям Чорнобиля» Іванова О.Г. та директор міської ЦБС,заслужений працівник культури України Красножон П.І.

  Читачі центральної бібліотеки для дітей щиро дякували за влаштоване свято.

      Олена Корнієнко, зав. відділу ЦДБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше