• Сердечко від щирого сердечка Сердечко від щирого сердечка Сердечко від щирого сердечка

Напередодні Дня Святого Валентина у гості до бібліотеки-філії №2 завітали вихованці ЗДО №36«Ромашка» (вихователь Епштейн В.П.). Малеча взяла участь у майстер-класі «Сердечко від щирого сердечка», власноруч виготовивши «сердечка-валентинки».

Бібліотекарі розповіли читайликам про свято і його атрибут – листівку-сердечко, поговорили про дружбу і кохання. Дітлахи з великим задоволенням клеїли і прикрашали сердечка з кольорового паперу, використовуючи заздалегідь підготовлені працівниками книгозбірні матеріали-заготовки. Хлопчики і дівчатка прислухалися до порад бібліотекаря, щоб кольоровий папір і клей слухалися дитячих рук, щоб все виходило по-справжньому красиво. Під час роботи панувала весела та привітна дружня атмосфера. А потім влаштували фотосесію.

Наталія Янківська.