• Тим, хто цікавиться Інтернетом Тим, хто цікавиться Інтернетом

Другого вівторка лютого відзначається День безпечного Інтернету.

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

Під гаслом «Разом для найкращого Інтернету» працівники бібліотеки-філії №2 провели для учнів 10-А класу БЗШ № 3 (класовод Шинкарук С.В.) інформину «Ми за безпечний Інтернет».

З метою покращення обізнаності молоді з питань безпечного Інтернету, бібліотекарі розповіли про зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції. Обговорили з підлітками як визначити та запобігти загрозам, що походять з Інтернету, повторили правила безпечної роботи в мережі. Також працівники книгозбірні звернули увагу на здатність аналізувати, узагальнювати, робити висновки та дотримуватися правил особистої безпеки.

Учасникам заходу був запропонований огляд літератури «Тим, хто цікавиться Інтернетом».

Ірина Шекера.