• Як Святий Миколай завітав у “Злагоду”

  День Святого Миколая – особливе свято для українських дiтей iз повноцiнних сiмей, якi чекають на подарунки вiд Святого Миколая. Для вихованцiв Центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Злагода”, забутих своїми батьками, цей день стає особливим завдяки зусиллям вихователiв та друзiв.
  Вже котрий рік поспіль приходять привітати діток волонтери компанії Vision International People Group та працівники бібліотеки для дітей №1. Вони принесли дітям книги, розмальовки, солодощі та іграшки. Було дуже гамірно і весело. Дітки розповідали вірші, співали пісні, розгадували загадки та головоломки. І таки переконали Чортика не дарувати їм різок, бо насправді вони були чемними протягом року, за що й отримали чудові подарунки і, звичайно, велику порцію позитивної енергії від участі у іграх та конкурсах. Діти обіцяли бути чемними у наступному році.

  За словами директора Центру Яшан Наталії Петрівни для цих дітей надзвичайно важливо відчувати турботу з боку дорослих. Тому ми запрошуємо небайдужих людей приєднатися до друзів вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Злагода”.
  Нехай мрії усіх дітей збудуться, і тоді світ буде світлішим та добрішим.
                                   

  Валентина Шлапацька, зав. бібліотекою №1 для дітей.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше